Časté dotazy

Co přesně znamená vzdělávání ve virtuální realitě?

Vzdělávání ve virtuální realitě je nejnovější nástroj jak efektivně zaškolit zaměstnance v oblasti, kterou požadujete. Pomocí nejnovějších technologií jsme schopni Vám zprostředkovat virtuální školení na Marsu, Mt. Everestu nebo přímo u Vás ve firmě. Díky zpracování videa ve 4K a zvuku ve vysokém rozlišení Vás vtáhneme do virtuálního světa, ve kterém jste téměř 100% koncentrování na danou situaci a moment, který chcete simulovat.

Jak mám začít s VR školením?

Zakoupením VR Headsetu a založením své účtu v rámci naší aplikace. Po jeho zakoupení a aktivaci budete schopni přejít do světa VR Education a využívat velké množství školení.

Je možné vlastnit jedny brýle a vzdělávat celou firmu?

ANO. Při zakoupení brýlí (VR Headset) máte možnost přístupu do naší aplikace VR Education. Tyto brýle jsou Vaše a můžete je sdílet v rámci firmy.

Na jak dlouhou dobu si brýle/školení kupuji?

Při zakoupení brýlí a aplikace máte možnost využívat školení v aplikaci po dobu jednoho měsíce. Virtuální brýle Vám zústavají napořád.

Je možné natočit školení dle mých požadavků?

ANO. V tomto ohledu můžete naplno využít svou představivost. Jsme schiopni Vám nasimulovat situaci dle Vašich potřeb a nároků. Školení na pláži? Školení ve vesmíru? Školení u Vás ve firmě? Žádný problém.

Jsou virtuální brýle přístupné lidem s brýlemi?

ANO.

Pokud nosíte brýle, před nasazením headsetu Oculus Go zkontrolujte, jestli obruby vašich brýlí nepřesahují tyto rozměry:

  • Šířka: maximálně 142 mm
  • Výška: maximálně 50 mm

Až se ujistíte, že se vám brýle do headsetu Oculus Go vejdou, vložte do něj vymezovací vložku pro brýle, která prostor uvnitř headsetu zvětší.

Mám epilepsii, smím používat brýle?

NE. Jedincům s epilepsií nedoporučujeme používat náš produkt. Virtuální realita je náročná na všechny smysly a mohla by Vám způsobit šok, či nepříjemné bolesti hlavy. Použitím našich brýlí a aplikace jste si vědomi těchto okolností a berete v potaz možné následky, které z ní mohou a nemusí vzejít.

Jak se starat o brýle Oculus Go?

Aby byl váš Oculus Go v bezpečí, řiďte se těmito pokyny:

Abyste předešli poškození čoček a displeje, nevystavujte headset Go přímému slunečnímu světlu. K trvalému poškození headsetu může dojít i v případě, že bude přímému slunečnímu světlu vystaven méně než minutu.
Aby nedošlo k poškrábání čoček, udržujte headset Go v bezpečné vzdálenosti od ostrých předmětů, jako jsou kabelové koncovky nebo klíče.
Abyste předešli poškození headsetu nebo pásků, při nastavování headsetu a utahování pásků postupujte šetrně.
Když je headset připojený k napájecímu adaptéru nebo se nabíjí, nepoužívejte ho ani si ho nenasazujte.

Jak předejít poškození:

Nenechávejte Go na místech s extrémně vysokou teplotou (například v autě).
Nenechávejte Go v blízkosti zdrojů tepla, jako je topení.
Udržujte Go mimo dosah zvířat a malých dětí.
V blízkosti headsetu Go nejezte, nepijte ani nekuřte.
Když Go zrovna nepoužíváte, uložte ho na bezpečné místo.

Správa účtu

Jak nastavím VR Education účet?

Při zakoupení brýlí (VR Headset) online budete vedeni k zaregistrování se emailem a vytvořením hesla.

Je možné mít na jeden účet celou firmu?

ANO. Při zakoupení brýlí (VR Headset) máte možnost přístupu do naší aplikace VR Education pod jedním účtem. Tento účet je Váš a můžete jej sdílet v rámci firmy.

Zapomněl jsem přihlašovací údaje do aplikace, co mám dělat?

Máte 2 možnosti.

  1. V rámci naší aplikace klikněte na tlačítko “zapomněl jsem heslo”.
  2. Napiště nám email: [email protected]

Jak zruším účet VR Education?

Účet můžete nechat vypršet v rámci měsíčního členství a dále ho již neprodlužovat nebo nás můžete přímo kontaktovat emailem: [email protected]