Jsme VR Education

Technologicky vzdělávací agentura, která spojuje experty ve svém oboru a podporuje adopci nových vzdělávacích technologií

Více o nás

Jsme VR Education

Technologicky vzdělávací agentura, která spojuje experty ve svém oboru a podporuje adopci nových vzdělávacích technologií

Více o nás

01. Objevujeme

Jsme tým lidí, kteří chtějí stále objevovat nové metody a nástroje jak zefektivnit školící procesy a posunout uživatelský zážitek na nepoznanou úroveň.

02. Vyvíjíme

Technologie VR je v takovém bodě, kdy jsme schopni Vám doručit skvělý uživatelský zážitek a zároveň vysokou efektivitu při školení. Náš produkt budeme stále vyvíjet a zlepšovat.

03. Doručujeme

Jsme rádi, že Vám jako první můžeme doručit koncept vzdělávání ve virtuální realitě. S budoucím vývojem VR budeme i my inovovat, a doručovat stále lepší a sofistikovanější produkt.

Jsme experti v oboru

Chcete své zaměstnance zaujmout progresivní technologií? Díky dlouholetým zkušenostem ve vzdělávání firem jsme schopni doručit novodobý způsob školení, který mění veškerá zažitá pravidla.

Pavel Pavlas

CEO VR Education, Head of training

Pavel školí už přes 20 let malé, střední a velké firmy. Je opravdovým expertem ve vzdělávání a jeho služeb využívají pravidelně stovky firem na českém a slovenském trhu. Pavel je hlavní mentor a zastřešuje kompletně obsah kurzů VR Education.

Pavel Přecechtěl

Head of production

Pavel zajišťuje ve VR Education kompletní stránku střihu a natáčení 360° videa. Je jeden z prvních lidí v ČR, kteří rozumí profesionálně problematice videí do VR. Společně s Petrem Sanetrníkem má také na starost IT stránku projektu.

Petr Sanetrník

Web and online specialist

Petr má na starost kompletní online stránku VR Education - web, online marketing a strategie. Jeho web designová a online marketingová agentura zajistila profesionální řešení na realizaci VR Education. Společně také s Pavlem Přecechtělem mají na starost celkovou IT stránku projektu.

Karel Krupička

Obchodní zástupce

Otakar Janík

Head of International Business

Ota má na starosti zahraniční expanzi našich aktivit tak, abychom mohli poskytovat komplexní řešení i pro celosvětové korporáty.

David Šipka

Marketing Specialist

David je specialista na PPC, SEO a chování uživatele na webu. Vytvořil už přes 800 úspěšných kampaní ve více než 50 zemích světa.

Hana Dybová

Socials specialist

Hanka je specialistou na sociální sítě. Za svou kariéru spolupracovala s velkými značkami. Jsme nadšeni, že teď 100% svého času věnuje našim socials.

Luigi

Community manager

Luigi zastřešuje kompletní organizací eventů pro firmy a naše partnery. Má bohaté zkušenosti s organizováním a vyjednáváním. Nechává se vyplácet v tom nejlepším psím žrádle.

Školím už přes 20 let a uvědomuji si, jak dnešní technologie umí změnit svět. Když mi Petr poprvé ukázal virtuální realitu, bylo mi jasné, že tohle je nevyhnutelná budoucnost vzdělávání.

Pavel Pavlaszakladatel KMA Trade a CEO VR Education
Podívejte se na reference KMA Trade

Certifikace Insta 360

Jako jediní v ČR jsme certifikovaní experti Insta 360 pro foto a video VR videoprodukci.

VR videoprodukce je úplné nové odvětví, které má zcela jiné pravidla než klasická videoprodukce. Certifikát jen potvrzuje naši plnohodnotnou znalost v tomto novém oboru.

Certifikace se musí každý rok opakovat.