Skip to main content

V dnešním světě žije více lidí, než kdy umřelo v historii lidstva. Planetu obývá kolem 7 miliard lidí a všichni chtějí mít kvalitní život. Ten se z velké části odráží od vzdělání, od kterého se pak jedinec individuálně rozvíjí v oblasti, která ho baví a naplňuje.

Vznik myšlenky VR Education

Naše myšlenka vzdělávání ve virtuální realitě se zrodila z představy, že lidé dělají chyby. A je dobře, že děláme chyby! Z chyb se každý z nás učí a na základě toho rosteme. Našim cílem není lidi dostat do fáze, že chyby přestanou dělat, nýbrž je připravit na to, jak reagovat až se chyby objeví a efektivně je řešit.

Tohle je hnací motor VR Education. Naše vize je silná, dlouhodobá a udržitelná.

  • Silná vize, ve smyslu dokázat lidi připravit na krizové situace v simulovaném, virtuálním prostředí.
  • Dlouhodobá, ve smyslu neustálé inovativnosti.
  • Udržitelná, ve smyslu rozvíjení našeho produktu za účelem maximálně splnit požadavky klinetů.

Vstupujeme na trh

Celý koncept rozjíždíme s VR headsety Oculus GO a Oculus Quest , které jsou bezdrátové, mají vysoké rozlišení a jsou uživatelsky velmi příjemné. Oculus je byznys partner a tak jsme s nimi v denním kontaktu a můžeme řešit požadavky na míru od klientů.

Aktuálně se odvětví IT roste exponenciálně nahoru. Jsme připraveni Vám přinést produkt, který na trhu není.

3,5mm jack pro sluchátka
Vysoké rozlišení
Reproduktor a mikrofon
Nízká váha
Bezdrátové (až 2h na baterii)

První produkt je vzdělávání ve virtuální realitě se zaměřením na školící moduly jako time management a stress management, komunikační dovednosti nebo motivace. Tento produkt je určen pro HR sektor a management, který zaškoluje své podřízené na pravidelné bázi.

Takové školení ve virtuální realitě je mnohem efektivnější a méně nákladné než klasické školení z prezentačního plátna.

Virtuální realita nabízí nezapomenutelný zážitek, který při běžném školení nelze zprostředkovat. Díky našim IT kapacitám jsme schopni přidávat 3D objekty, speciální efekty, videa, prezentace, obrázky, zvuky a pohyblivé objekty do sférického 360° videa v rozlišení 8K!

Tento druh školení je efektivní z hlediska pozornosti a vstřebávání informací. Při absolvování školení ve VR jste duchem teď a tady, vaše pozornost je na maximum.

Každé video je navíc zakončeno praktickým přesahem, úkolem či výzvou pro aktéra školení.

Díky virtuálním brýlím se můžeme se zákazníkem potkat ve virtuální zasedačce, kde se navzájem uvidíme, uslyšíme a můžeme probrat dopady školení či předat si zpětnou vazbu.

Druhý produkt je více hravý a je zaměřen na školení na míru dle potřeb zákazníka. Zde jsme naprosto flexibilní a umíme uskutečnit takřka veškeré potřeby, které klient poptává a očekává.

Co si pod tím představit? Firma, která má pásovou výrobu a často zaškoluje své zaměstnance do firemních procesů. V tomto případě jsme schopni natočit 5K video v autentickém prostředí továrny a demonstrovat celý zaškolovací proces ve virtuální realitě.

Další příklady mohou být:

  • školení na míru na vrcholu Everestu při západu slunce,
  • stres management školení na dně oceánu,
  • školení odehrávající se na Marsu,
  • nebo zachytit složité procesy u soustruhu.

Umíme zkrátka nasimulovat prostředí, které zákazník potřebuje. Díky školení na míru jsme schopni simulovat kritické situace, na které se zaměstnanci nemohou dopředu připravit. Díky takové zkušenosti budou zaměstnanci vědět, jak reagovat, až nastane kritická situace nebo moment a dokáží lépe reagovat a jednat.

Taková příprava rapidně sníží chyby při firemních procesech a postupech. Účastníci, kteří si projdou takovým školením, si díky vizualizaci ve virtuální realitě daleko lépe zapamatují postupy a dané řešení.

Jsme na začátku

Naše mise teprve začíná, to ale neznamená, že nemyslíme na budoucnost. Už teď víme, jaké nástroje chceme využívat v budoucích letech. Celé odvětví virtuální reality je vysoce progresivní a my budeme držet krok s nejnovějšími technologiemi.

Jsme přesvědčeni, že vzdělávání ve virtuální realitě Vám zaručí efektivnější zaškolení Vašich zaměstnanců a získáte přitom nástroj, který se může stát součástí Vaší firemní kultury.

Využití našeho produktu Vám dodá jistou konkurenční výhodu a v neposlední řadě ukážete zaměstnancům, že se školit dá i jinak a lépe.

Pokud nám dáte šanci a na základě důvěry vytvoříme silné partnerství, tak se rádi staneme Vašim partnerem ve světě vzdělávání.